Akmens virsmas

Virtuves virsmas un izlietnes, virtuves salas, galda virsmas, akmens izlietnes

Virtuves virsmas

SILESTONE

Dizains, izturība un higiēna.
Kvarca kompozītmateriāls, ko raksturo augsta izturība pret traipiem un triecieniem. Bezgalīgas krāsu iespējas, kas atbilst visiem virtuves stiliem.

DEKTON

Inovācija dizaina un veiktspējas jomā.
Dekton ir labākā virtuves darba virsma – tā ir ļoti izturīga pret traipiem, skrāpējumiem, karstumu, UV stariem, un pieejama ļoti plašā krāsu un dizaina klāstā.

SENSA

Dabīgais skaistums, kas izturīgs pret traipiem.
Izvēlieties dabīgā akmens skaistumu, neuztraucoties par sadzīves traipiem. Sensa by Cosentino kvarcīti un granīti ir apstrādāti ar inovatīvu prettraipu pārklājumu, kas aizsargās Jūsu darba virsmu un saglabās to kā jaunu.

Integrity izlietnes

Izlietnes, kas iestrādātas Jūsu darba virsmā

Cosentino ir vienīgais kvarca kompozītmateriāla ražotājs, kas piedāvā tirgū rūpniecīski ražotas kvarca izlietnes, kuras iespējams pieskaņot virtuves virsmas materiāla tonim.
Integrity izlietnes ir iespējams izvēlēties no plaša formu, izmēra un krāsu klāsta un iestrādāt Jūsu darba virsmā, nodrošinot vizuālu nepārtrauktību.

Virtuves salas

Mūsdienu virtuves dizaina aktualitāte ir virtuves sala. Tā kalpo gan kā plaša ēdiena gatavošanas zona, gan kā ēdamgalds, kas vienmēr kļūst par mājokļa sirdi, kur pulcējas gan ģimene, gan draugu loks.

Galdu virsmas

Interjeru lieliski papildinās dizaina akcenti – akmens materiālu ēdamgaldu, žurnālgaldu vai naktsskapīšu virsmas.