MATERIĀLI

Virtuves virsmas un izlietnes, virtuves salas, galda virsmas, akmens izlietnes

Silestone

Silestone ir hibrīda virsma, kas sastāv no minerāliem un pārstrādātiem materiāliem, kas tiek ražots izmantojot ekskluzīvu un inovatīvu HybriQ+ tehnoloģiju. Tas ir lielisks materiāls virtuves darba virsmām, vannas istabām, grīdām un sienu apdarei, izmantojot minimālu savienojumu skaitu.

Cosentino piedāvā Silestone virtuvju virsmām 25 gadu garantiju.

Dekton

Dekton ir inovatīvs, ultrakompakts un izcili izturīgs materiāls, kas piedāvā bezgalīgas dizaina iespējas gan interjeros, gan eksterjeros.

Cosentino piedāvā Cosentino virtuvju virsmām 25 gadu garantiju.

Sensa

Dabīgais akmens

Dabīgais skaistums, kas izturīgs pret traipiem.
Izvēlieties dabīgā akmens skaistumu, neuztraucoties par sadzīves traipiem. Sensa by Cosentino kvarcīti un granīti ir apstrādāti ar inovatīvu prettraipu pārklājumu, kas aizsargās Jūsu darba virsmu un saglabās to kā jaunu.

Cosentino piedāvā Cosentino virtuvju virsmām 25 gadu garantiju.

GRANĪTS

Granīts ir dabīgs akmens, kas veidojies dabā. Granīts ir ciets materiāls, kam raksturīgi daudzveidīgi toņi. Granītu izmanto gan virtuvju virsmām, gan citos interjeros un eksterjeros.

Marmors

Marmors ir kaļķakmens, kam raksturīgs izteiksmīgs un grezns raksts, tādēļ to plaši izmanto interjera apdarē. Marmors ir salīdzinoši mīksts un porains materiāls, tāpec nebūs praktisks materiāls virtuves virsmai.